Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Dobry cieć na procesorach

Co zamożniejsi nabywcy domów i mieszkań domagają się dziś inteligentnych instalacji. Na co mogą liczyć?

Idea inteligentnego domu jest na ogół wykpiwana. Bezduszność tej koncepcji i uzależnienie od wszechobecnej techniki są argumentami przeciw sterowanym automatycznie urządzeniom. Takie podejście świadczy jednak o nieznajomości rzeczy. Chodzi o to, by technika ułatwiła życie, pozwoliła obniżyć wydatki i podnieść poziom bezpieczeństwa.

Inteligentny dom nie jest dla wszystkich, bo zawiera elementy, które kosztują więcej niż te standardowe w przeciętnym mieszkaniu (patrz ramka). Marcin Klepacz i Piotr Ruszniak, właściciele warszawskiej firmy zajmującej się inteligentnymi instalacjami, opowiadają, że po każdym spotkaniu z nowym klientem sięgają po listę najbogatszych Polaków. I często znajdują na niej przed chwilą poznanego biznesmena. Inteligentny dom nie jest jednak rozwiązaniem tylko dla milionerów. W ciągu ostatnich pięciu lat takie systemy stały się popularne w Europie, również w Polsce. Najlepszym tego dowodem są deweloperzy, którzy coraz częściej zamawiają takie instalacje do niektórych osiedli.

http://www.polityka.pl/polityk(...)age=text

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider