Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Sondaże polityczne: prawda czy fałsz?

Po sycącej uczcie wyborczej instytutów badawczych pozostała niestrawność wywołana pochłonięciem nadmiaru sondażowych wyników. Były kosztowne, często niesmaczne i pewnie niejednemu zaszkodziły. Gdyby to samo spotkało nas w restauracji z pewnością byśmy ją omijali szerokim łukiem?

Dlaczego zatem mamy przejść do porządku dziennego, kiedy zaserwowane wyborcze danie jest niezgodne z opisem sondażowego menu?
Instytuty badawcze nie mają interesu w nagłaśnianiu własnych wpadek ? to jasne. Największe media, które przez kilka miesięcy żywiły się i karmiły swoich odbiorców ich wynikami także. Wydaje się, że firmy korzystające z usług instytutów na zasadach komercyjnych powinny być najbardziej zainteresowane wyjaśnieniem powodów tak licznych pomyłek. Przeszkodą może być niechęć osób decydujących o zakupie. Są one zwykle pracownikami najemnymi odpowiedzialnymi przez Zarządem i nie mają interesu przyznać się przed nim do złych decyzji...

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider