Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

1 na 20 wizyt pochodzi z serwisów społecznościowych

Co dwudziesta strona, którą we wrześniu odwiedzili amerykańscy internauci, to serwisy społecznościowe - podałaa agencja Hitwise. W porównaniu z ubiegłym rokiem oznacza to dwukrotny wzrost.

Niekwestionowanym liderem w tym zakresie jest MySpace, na którego konto poszło 82 proc. wszystkich odziedzin stron społecznościowych. Liczba odwiedzin tego serwisu wzrosła w okresie marzec - wrzesień 2006 o 51 proc., podczas gdy cała kategoria tego typu portali zanotowała w tym czasie 34 proc. wzrost. Wyższy od średniego poziom wzrostu osiągnęły ponadto serwisy Bolt (wzrost o 271 proc.), Bebo (95 proc.), Orkut (63 proc.) i Gaia Online (41 proc.).

Wpływ MySpace sięga poza internetowy obszar społecznościowy. 2,4 proc. odwiedzin w różnego rodzaju sklepach internetowych we wrześniu pochodziło bezpośrednio z MySpace, o 83 proc. więcej niż w marcu. Inne kategorie, które odnotowały wzrost liczby odwiedzin bezpośrednio z tego serwisu to telekomunikacja, bankowość, finanse oraz podróże.

http://www.mediarun.pl/news/id/18176

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider