Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

84 proc. Polaków nie czyta blogów

Jedynie 16 proc. Polaków przynajmniej raz w tygodniu czyta blogi - wynika z badania Action because of a blog przeprowadzonego na zlecenie agencji public relations Edelman Worldwide. W pozostałych krajach objętych badaniem, oprócz Belgii, blogi czyta prawie 25 proc. mieszkańców.

Badanie dotyczyło wpływu blogów na podejmowanie różnych działań. I tak po przeczytaniu bloga najczęściej decydowano się na podpisanie jakiejś petycji albo uczestnictwo w spotkaniu politycznym bądź społecznym (7 proc.). Na kolejnych miejscach wymieniano m.in. zapisanie się do klubu lub organizacji. Za granicą treści w blogach mają większy wpływ na decyzje niż w Polsce, np. w Wielkiej Brytanii petycje po przeczytaniu bloga podpisało 43 proc. badanych, we Francji - 37 proc., w USA - 36 proc., w Belgii - 24 proc.

Badanie przeprowadziła firma StrategyOne na zlecenie Edelman Worldwide w pięciu krajach: w Wielkiej Brytanii, we Francji, w Belgii, USA i Polsce. U nas badanie przeprowadzono na grupie 1038 respondentów.

(PS)

http://www.press.pl/newsy/poka(...)89&rss=1

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider