Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Wirtualne Media grożą Media Cafe

Redaktor naczelny i dyrektor zarządzający serwisu Wirtualne Media, Marcin Szumichora, w dość specyficznym stylu - "Kłamca Krzysztof U." (na zdjęciu obok) - komentuje dziś mój wpis pt. "Wirtualne Media cytują informacje i publikują zdjęcia z Media Cafe bez podania źródła".

WM, które są tzw. agregatorem treści, nie przyznają się do "zapożyczenia" informacji z Media Cafe i do przegranego procesu z "Press":

"To kłamstwo dla Krzysztof U. nie wystarczyło, posunął się jeszcze dalej. Krzysztof U. napisał, że przegraliśmy kilka procesów sądowych o kradzież informacji z jednego miesięczników" - pisze Marcin Szumichora.

Przy okazji, Szumichora oskarża "Krzysztofa U." o "naginanie faktów", ale nie cytuje żadnych przykładów. Nie podaje też żadnych linków do mojego wpisu, by czytelnicy mogli się zapoznać ze stawianymi mu zarzutami i - jak się zorientowałem w ciągu dnia - wykasowuje wszystkie negatywne komentarze pod swoim tekstem (o godz. 13.30 był tylko jeden, neutralny, o "wojnie mediów").

Prowadziliśmy wczoraj z Marcinem Szumichorą ożywioną, oficjalną korespondencję mailową, która zakończyła się obelgami i groźbami pod moim adresem, zresztą w podobnym tonie, co jego dzisiejsza wypowiedź.

Oto kilka co ciekawszych fragmentów (w oryginale) wczorajszej prozy epistolarnej autorstwa Marcina Szumichory:
"oprócz klamcy i spamera jest Pan jeszcze tchórzem bojąc się podac swój adres, gdzie wysłać korespondecję z pozwem (...) Ale spokjnie już jutro tekst na temat pana jest gotowy" - pisze Redaktor naczelny Wirtualnych Mediów (który nie zauważył, że wszystkie moja maile zawierają mój podpis i adres).

"Nie potrafi Pan nic innego robić jak kłamać, spamować i pomawiać. Jutro na WM przedtawimy Pana prawdziwe oblicze czyli spamer i kłamca"

"Rozumiem,że Pański poziom intelektu jest zerowy, ale nie ma co się temu dziwić. Po prostu łże Pan, nic inne Pan nie potrafi tylko innego jak łgać" -

Cóż, nikt nie powiedział, że w polskim necie są tylko dżentelmeni. Redaktor naczelny WM jaki jest każdy widzi.

Przyznaję jednak, że nie rozumiem dlaczego dotychczas tylko "Press", które wystąpiło na drogę sądową przeciw WM i proces wygrało, i ja na swoim blogu napiętnowaliśmy stosowane przez WM praktyki?

Dlaczego nic nie robi "Gazeta Wyborcza", "Rzeczpospolita" i dziesiątki innych gazet czy bloggerów, którzy mogli oglądać w WM swoje teksty podpisane słynnym już inicjałem "masz"?

http://mediacafepl.blogspot.co(...)afe.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider