Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Centrum badawczo-rozwojowe w Polsce

Dziś Google oficjalnie poinformował, że uruchomi w Polsce centrum badawczo-rozwojowe. Oznacza to, że wkrótce w Krakowie pracował będzie zespół inżynierów współuczestniczących w tworzeniu produktów Google - wyszukiwarki i innych.

Google wszędzie na świecie szuka najbardziej utalentowanych inżynierów, którzy następnie tworzą niezwykłe, innowacyjne oprogramowanie, dzięki któremu to wszystko co można znaleźć na google.pl i google.com "po prostu działa". Uruchomienie centrum właśnie w Polsce oznacza, że firma spodziewa się znaleźć właśnie tutaj najlepszych z najlepszych pracowników - świetnie wykształconych, ambitnych, innowacyjnych, pełnych twórczej pasji. W efekcie być może to właśnie w Krakowie powstaną wkrótce projekty, które szybko staną się głośne na całym świecie.

Pamiętam, że kiedy sam zacząłem pracę w Google byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jak wielu ludzi z firmy kojarzyło Polskę właśnie z osiągnięciami naszych informatyków. Ta pozytywna opinia dziś przełożyła się na konkret. Jest to kolejna, wspaniała rekomendacja dla Polski jako kraju w którym warto inwestować i w którym można znaleźć pracowników na najwyższym światowym poziomie.

Bardzo często jestem pytany ile osób będzie pracowało w centrum. Odpowiedź jest bardzo prosta - tyle, ile uda nam się znaleźć. Pracownik z talentem, wyjątkowymi umiejętnościami i solidnym przygotowaniem naukowym to najpewniejsza inwestycja dla firmy takiej jak Google. Dlatego zatrudnimy tyle osób ile tylko uda nam się znaleźć.

Na google.pl na dole jest link "Szukamy pracowników". Tam można znaleźć informacje kogo dokładnie szukamy i warto to systematycznie sprawdzać bo regularnie pojawiają się nowe oferty. I nie dotyczą one wyłącznie inżynierów - szukamy również specjalistów z innych dziedzin np. do naszego biura w Warszawie.

http://googlepolska.blogspot.c(...)sce.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider