Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Abytaniej.pl: promocje online

Powstał polski serwis Web 2.0. gromadzący informacje o okazjach i promocjach w sklepach internetowych - Abytaniej.pl. Jego treść tworzą sami internauci, dodając informacje o obniżkach i budując ranking najbardziej godnych polecenia okazji.

Główną zasadą działania Abytaniej.pl jest system poleceń, mający zagwarantować, że w serwisie znajdą się najciekawsze i najbardziej intratne promocje z e-sklepów. Internauci głosują na okazje - kupony, rabaty czy obniżki - dodawane przez innych użtkowników. Jeśli dana oferta nie uzyska odpowiedniej liczby poleceń - znika z serwisu.

Abytaniej.pl daje też możliwość umieszczania komentarzy i prowadzenia dyskusji. Portal jest całkowicie bezpłatny. Informacje o okazjach mogą być dodawane przez wszystkich - zarówno internautów, jak i sklepy internetowe.

"Abytaniej.pl ułatwia polowanie na okazje. Większość z nas bowiem chętnie korzysta z wszelkich specjalnych ofert i promocji, a jednocześnie zwykle nie mamy czasu ani cierpliwości na żmudne przeglądanie witryn w poszukiwaniu przecen" - mówi Jakub Milewski, współzałożyciel serwisu Abytaniej.pl.

System ocen i poleceń zastosowany w serwisie służy przede wsztystkim internautom, ale także oznacza korzyści dla e-sklepów. Dzięki Abytaniej.pl mogą one za darmo wesprzeć swoje akcje promocyjne, a następnie zebrać opinie na temat ich atrakcyjności.

Abytaniej.pl założyli Jakub Milewski - pomysłodawca portalu daromowej wymiany książek Podaj.net - oraz Krystian Szymukowicz - właściciel firmy PROLABIUM.COM.

http://www.egospodarka.pl/1888(...)2,1.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider