Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

List otwarty do Google Polska

Szanowni Państwo

Bylibyśmy wdzięczni, gdyby Google zechciał przyjrzeć się bliżej problemowi niedostatecznej obsługi - lub wręcz jej braku - rozmaitych swoich serwisów przez przeglądarkę Opera. Typowe przykłady to Google Docs i Picasa Web Albums.

Wprawdzie użytkownicy Opery stanowią ciągle margines, ale społeczność skupiona wokół tej doskonałej przeglądarki odbiera taką sytuację z przykrością jako wyraz lekceważenia lub dyskryminacji, szczególnie w sytuacji, gdy ogromne fundusze są ciągle inwestowane przez Waszą firmę w rozmaite usługi - skądinąd bardzo cenne i przydatne dla niezliczonych milionów internautów.

Nie chcielibyśmy traktować takiego podejścia jako wyrazu walki konkurencyjnej - Firefox jest postrzegany przez część społeczności internetowej jako nieoficjalne narzędzie firmy Google - która byłaby niepotrzebna i sprzeczna ż żywotnymi interesami internautów. Tym bardziej, że użytkownicy Opery uważają Firefoksa za sprzymierzeńca w walce o standardy i dobry, przyjazny wszystkim Internet.

pozdrawiam
Paweł Wimmer
redaktor miesięcznika PC World Komputer

Agencja Interaktywna Imperion Studio podpisuję w pełni pod petycją/listem Pana Pawła Wimmer'a z PC World Komputer. Tym samym mamy nadzieję, iż polski zarząd Google'a jest wstanie odwrócić tendecje w celu wyłącznej promocji przeglądarki FireFox na rzecz Opery. Obecnie jest to dostrzegalne przez użytkowników właśnie tej przeglądarki.

Oby nasz głos był słyszalny :)

Paweł Pałczyński - Imperion Studio

http://poradnikwebmastera.blox(...)ska.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider