Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Co drugi Polak korzysta z internetu i spędza w sieci coraz więcej czasu

Co drugi Polak korzysta z internetu i spędza w sieci coraz więcej czasu. Jest coraz bardziej świadomym i wymagającym klientem e-sklepów. Lubi serwisy społecznościowe, a najbardziej oczywiście Naszą Klasę.

Takie są główne wnioski raportu "Polski internet 2008/2009" opublikowanego przez firmę badawczą Gemius SA. To podsumowanie wybranych wydarzeń, trendów i zmian, jakie dokonały się na rynku internetowym w 2008 roku.

Prawie 16 milionów Polaków w internecie

Pod koniec 2008 roku liczba internautów w naszym kraju wynosiła 15,8 mln, co oznacza, że niemal co drugi Polak (44,4 proc.) to użytkownik sieci. Internet nadal pozostaje głównie domeną ludzi młodych, choć struktura wiekowa populacji internautów powoli ulega zmianie – rośnie udział osób w wieku 45 lat i więcej. Polscy internauci dokonują większej średniej liczby odsłon oraz spędzają online zdecydowanie więcej czasu niż chociażby przed rokiem stając się tym samym coraz bardziej aktywnymi użytkownikami sieci.

Czytaj więcej:

http://mediacafepl.blogspot.co(...)u-i.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider