Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Świetlana przyszłość wirtualnej rzeczywistości

Internauci szukają w sieci informacji, rozrywki i pomocy w załatwianiu spraw - wynika z raportu Optimum PR. Według badań Megapanel PBI i Gemius, w 2008 roku aukcje internetowe odwiedziło ponad 8 mln użytkowników, którzy przeznaczyli na e-zakupy kwotę powyżej 10 mld złotych. Z Gadu-Gadu korzysta już co drugi polski internauta. Internetowi ciekawscy stanowią, aż 65 proc. badanych. Koncentrują się oni wokół serwisów społecznościowych, jak Nasza Klasa; plotkarskich oraz portalach bazujących na ciekawostkach w Internecie, np. wykop.pl.

Na liście aktywności sieciowych kolejne miejsce zajmują usługi finansowe (korzysta z nich 46 proc. badanych). Polacy coraz chętniej korzystają z bankowości elektronicznej. Według danych Związku Banków Polskich, w samym marcu tego roku aż 7 mln klientów indywidualnych wykonało blisko 29 mln przelewów na łączną sumę 30 mld złotych.

Wg. danych CBOS 45 proc. Polaków regularnie korzysta z Internetu. Na tle średniej europejskiej to słaby wynik - w UE jesteśmy na dalekim 22 miejscu.

Chcesz wiedzieć więcej:

http://www.marketingandmore.pl(...)sci.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider