Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Zleceniodawcy projektów internetowych, czasami narzekają na ...

Niepoprawne działanie zleconej usługi, przekraczanie terminów oraz trudności komunikacyjne - to najczęściej wymieniane przez zleceniodawców projektów internetowych problemy pojawiające się w realizacji oferty. Grupa ds technologii w IAB Polska zbadała doświadczenia i oczekiwania firm zlecających różne projekty on-line.

Celem ankietowego badania przeprowadzonego przez Grupę roboczą ds. technologii IAB Polska było poznanie doświadczeń i wiedzy firm będących zleceniodawcami projektów internetowych, a także próba wychwycenia źródeł najczęstszych nieporozumień pojawiających się w kontaktach z wykonawcami usług.

Wyniki ankiety pokazały, że nadspodziewanie wielu respondentów brało udział w realizacji złożonych i trwających wiele miesięcy projektów. Prawie 40% ankietowanych było zaangażowanych w projekt trwający ponad 9 miesięcy, a wśród najczęściej realizowanych projektów, obok serwisów WWW, znalazł się e-commerce (41%) oraz aplikacje wewnątrzfirmowe (ok. 24%).

Okazuje się, że największy wpływ na decyzję wyboru dostawcy ma dział marketingu, na co wskazało 52% respondentów. W następnej kolejności wymieniano Zarząd (43%), a w co czwartym przypadku dział IT. Dużą rolę w ostatecznym wyborze zleceniodawcy odgrywają rekomendacje oraz doświadczenia związane z dotychczasową współpracą z firmą.

więcej przeczytasz na:

http://www.internetstandard.pl(...)ych.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider