Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Dwa miliony zamówień na Merlin.pl

8 sierpnia Merlin.pl wysłał dwumilionowe zamówienie. Na zamówienie o numerze 1 000 000 Merlin musiał czekać ponad 6 lat, a na osiągnięcie granicy drugiego miliona tylko półtora roku.

Zamówienie z numerem 2 000 000 zostało złożone przez Panią Ewę z Poznania. Pani Ewa dostanie w prezencie od Merlina dobrej klasy laptopa, dzięki któremu będzie mogła częściej zaglądać na strony sklepu. Oprócz tego za swoje merlinowe zamówienia nie muszą płacić dwie osoby, które złożyły zamówienia tuż przed i tuż po zwyciężczyni.

W 2006 roku już ponad 60% klientów nie płaci za przesyłkę. Wynika to głównie z szeregu promocji na stronach Merlina, dzięki którym takiej opłaty można uniknąć, np. kupując książki lub filmy gwarantujące pokrycie przez Merlina i wydawców kosztów dostarczenia paczki do klienta.

Według prognoz przytoczonych przez Gazetę Wyborczą, Merlin.pl ma szansę sprzedać w tym roku towary za 60-65 mln zł, w czym pomoże mu m.in. fala polskich emigrantów zarobkowych. W ubiegłym roku przychody Merlina w osiągnęły wysokość 40,5 mln zł.

Więcej o Merlinie: rozmowa z Krzysztofem Jerzykiem http://www.internetstandard.pl/news/92612.html

http://www.internetstandard.pl(...)id=97789

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider