Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Nowy prezes Agory, Marek Sowa, postawi na internet i telefonię komórkową

Umocnić pozycję "Gazety Wyborczej", zbudować silną, nowoczesną grupę medialną i postawić na przekaz informacji przez szerokopasmowy internet i telefonię komórkową - to podstawowe cele nowego prezesa Agory, Marka Sowy, który zamierza przedstawić strategię spółki w I kwartale 2008 r.

W wywiadzie dla „Gazety Prawnej", Marek Sowa mówi:

"(...) oprócz umacniania pozycji Gazety Wyborczej i organicznego wzrostu w istniejących segmentach spółka musi budować swoją pozycję konkurencyjną w nowych obszarach. Na pewno będziemy dążyli do zwiększenia zasobów audiowizualnych, wzmocnimy działania zmierzające do wykorzystania nowych form dystrybucji treści - od szerokopasmowego internetu po telefonię komórkową. Warto też wspomnieć o zaletach i możliwościach, jakie niesie cyfrowa transformacja. Postępująca fragmentaryzacja odbiorców zawartości programowej stwarza zagrożenia, ale otwiera też nowe możliwości".

Dla Marka Sowy, jego aktywność zawodowa w ostatnich latach skupiała się na dystrybucji usług na rynku mediów elektronicznych. Teraz wraca do dystrybucji treści.

"Jeszcze dziesięć lat temu to były dwa różne światy. Dziś jednak przenikają się już do tego stopnia, że moi dotychczasowi partnerzy biznesowi będą w większości przypadków nadal moimi partnerami, tyle że teraz w kontekście Agory" - podkreśla Marek Sowa.

Źródło: "Gazeta Prawna"

http://mediacafepl.blogspot.co(...)-na.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider